Sizler İçin Sizlerleyiz.. Web Sitelerimizin Yapılandırılma Sürecinde Çeşitli Aksaklıklar Yaşanabilmektedir..

kurumsal@inanpsikoloji.com +90 (532) 492 41 57

Yetişkin Danışmanlığı

yonetici

Kaybedilen içsel kaynakları yeniden kazanma sürecine hoşgeldin…

Yetişkin Danışmanlığı:

Merhaba;
Hepimizin bir karanlık odası var. Bizi hoşnut etmeyen yaşantıların çoğunu o odaya atarız. Çoğu kez bazı evlerin çatı katındaki karanlık, bakımsız, dağınık odalar gibi bu oda da öylesine karmakarışıktır ki oraya neleri attığımızı bile unuturuz. Üstelik odanın anahtarını saklar, nereye sakladığımızı hatırlamaz ve oraya asla kimseyi sokmayız; hatta kendimizi bile… Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup, çürüyüp bizi rahatsız edene kadar…

Kaçınılmaz sorunlar bizi olumsuz düşüncelere maruz bırakır. Bu durum kendiliğimize ilişkin şefkatimizi, iyilik halimizi yitirmemize neden olabilmekte… Bu yitim varolan halimiz ile olmak istediğimiz kendiliğimiz arasında rahatsız edici bir boşluk hissi yaratır.

Ve sen kendindeki boşluğu fark etmiş , o koltuğa oturmaya karar vermişsin.

Terapi kaybedilmiş içsel kaynakları yeniden kazanma süreci ve bir yolculuk. Süresi ve adımlarının hızı sana bağlı.

Yaşantındaki başa çıkma becerilerin kimi sahnelerde sana “zorluk” olarak gelse de, yüzleşmeler ile gerçek kendiliğine yaklaşma çabanı birlikte izliyor olacağız… Bu yolculuk sana seçimlerinin kaynaklarını fark ettirecek, yolun sonunda ise kendi hayatının yetkilisi olan bir yetişkin olmanı tek gücü ve kontrolünün yine kendin olduğun konusunda farkındalık kazanacaksın.

Bu yolculukta bizler senin yanında olmaya hazırız.
Şefkatle…

Yetişkin Danışmanlığı Çalışma Konuları

  • İçerik
  • İçerik
  • İçerik
  • İçerik

Broşür: