Hızlı Randevu0532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog, Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Danışan Yorumları

Ana Sayfa » Danışan Yorumları

2 ay önce kendimi en çaresiz hissettiğim dönemde çıkış yolları ararken internet aracılığıyla Ercan beyi buldum. Öncelikle kendisini telefonla aradım evliliğimizdeki sıkıntıları kısaca bi özet geçmemi istedi kendi uzmanlık konularına girip girmediğini anlamak için sorduğunu söyledi. O soru üzerine Ercan bey ben de inanılmaz bir güven oluşturdu. Bize yardımı dokunabileceğini telefon görüşmesinde hissettim. 2 aydır eşimle birlikte kendisinden yardım alıyoruz iyi ki bulmuşuz Ercan beyi,bize o kadar iyi geliyor ki. İşini severek yapan bunu size en güzel şekilde aktaran biri, cana yakın ve güleryüzlülüğü rahat olmanızı sağlıyor,artık ailemizden biri gibi oldu. Ercan beye seansları dışında da sorunlarımızla ilgili danışmak istediğimiz konular için ulaşabiliyoruz bu da gerçekten çok önemli anlık fevri kararlar almamıza engel olup sakin düşünmemizi sağlıyor. Kesinlikle bir aile terapisti arıyorsanız bu kişi Ercan bey olmalı.
Merve Y. (Danışan) 08.11.2015


Geçirdiğim zor günlerde bana nefes aldıran bir psikologdan öte bir dost. Internet’ten Gebze bölgesinde psikolog araştırırken ne kadar da umutsuzdum oysa ki. Kesinlikle en başta sizi anlıyor, göz temasını kaçırmıyor sizinle ve hayattan keyif alabilmeniz için girmemiz gereken yolu samimiyetle gösteriyor size . Sorununuz her ne olursa olsun yaptığınızda verdiği ödevleri, gerçekten mutluluğu ve huzuru yakalayabiliyorsunuz. Eğer hayatın karmaşasında , taşıyamayacağınız kadar bir yük binmişse üzerinize hiç düşünmeden kapısını çalabilirsiniz Ercan Bey’in. Benim terapi sürecim halen devam etmekte ve gün be gün girdiğim karanlık ve çıkmazlardan yüzüm gülerek çıkmaktayım sayesinde. Çok teşekkürler dostum Ercan Bey.
Ertuğrul C. (Danışan) 18.05.2014


Ercan Beyle bir yıl kadar önce tanıştık. Kendisi arkadaşımın oğlunun gece korkularıyla ilgi sorununda onlara yardımcı olmuştu. benim de bir ruh sağlığı uzmanına ihtiyacım olduğunu duyan arkadaşım bana Ercan Beyi önerdi. Kendisi ile toplam 7 hafta birlikte olduk. Beni anlaması sorunuma yardımcı olması ve hayatımdaki diğer sorunlarla da kendimin danışmanı olmamı kazandırması, ne zaman kendisini arasam ya da mail atsam yardımcı olması onun bu işi gönül vererek yaptığını gösteriyor bana.. ailemin daha iyi bir düzene kavuşmasında benim becerim onun desteği, şu anda mutlu olmama en büyük neden. kendisine buradan cok teşekkür ediyorum.
Emine D. (Danışan) 06.06.2009


Merhabalar, O zorgünlerimde Gebze genelinde psikolog araştırmam oldu. Kendisi ile tanıştığımda çok sıcak kanlı, çok ilgiliydi. Yüzündeki gülümseme insana kendini çok rahat hissettiriyordu. Kendisi sizi kesintisiz dinlerken gözlerinizden gözlerini ayırmaması ve bir sonraki görüşmede öncekinde nerede kaldığımızı hatırlaması ve en önemlisi hayatınızdaki kişileri ve isimleri unutmaması ne kadar sizi iyi takip ettiğinin bir göstergesi. Kendisi profesyonel anlamda bana çok destek oldu. Şuanda bunun sonuçlarınıda alıyorum.. Programımız bitmesine rağmen yinede kendisi beni arayıp hayatımın nasıl gitti konusunda bilgi alıyor:) benim gibi zor günler yaşayanların Ercan beyle tanışmasını ve ondan danışmanlık almasını şiddetle tavsiye ederim:)…
Gülay K. (Danışan) 28.11.2012


sayın dr.ercan tekin bey kızımız hakkındaki yanlış düzşüncelerimizi düzeltip bizi hem uzmanlığının gerektirdiği şekilde tedavi edip bir gelir kaynağı olarak görmeyip doğruyu söyleyip ve doğru yolu gösteren gerçek bir psikolojik danışmanlık hizmeti veren türkiye de sınırlı olduğu halde gerçekten hastasına gereken alakayı ve özeni gösteren ve ailelere doğru eğitimi öneren gerçek bir idalist dürüst bir insan ve tek kelimeyle güvenilir bir eğitimcidir. teşekkürler. hakkında yazdıklarım kendi düşüncelerim olup isteyen cep telefonumdan arayıp benden referans sözlü olarak alabilir.
Özer Ö. (Danışan) 07.06.2011


Her insanin psikolojik bozukluklari olabilir. Bunlari yenebilmek icin gideceginiz en dogru isim Ercan TEKİN’dir. Ben onun bir hastasi olarak gercekten tavsiye edebilirim. Güler yüzüyle, anlayisli tavriyla gercek bir dost gibi yaklasan ve zamanla gercek bir dost olabileceginiz biri. İlk geldiginizde kendinizj tedirgin hissedebilirsiniz ama sonradan en rahat hissettiginiz yer olacaktir Ercan bey’in yani. Eger bir terapiste ihtiyac duyuyorsaniz yada ihtiyaciniz oldugunu soyleyenler varsa tekrar soyluyorum en dogru adres Ercan TEKİN.
Ülkü E. (Danışan) 06.01.2014


hayatımızın en zor süreçlerinden geçerken kendisi ile tanıştık.8 aydır kendisinden destek alıyoruz.eşimde bende çok büyük faydasını gördük.keşke yıllar öncesinde evliliğimizin en başından beri kendisini tanısaydık.hayatımızın artık bir parçası Değerli Ercan bey…kendisine eşim ve kendi adıma ne kadar teşekkür etsem azdır…bu kadar kısa sürede hayatımıza çok değişiklikler ve güzellikler kattı..herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..eğer bir evlilik danışmanı,psikolog arıyorsanız kesinlikle Ercan Tekin olmalı adresiniz..saygılarımla…
Sevda B. (Danışan) 04.05.2015


Benim, bu zamana kadar hayatta kalmama sebep olan değerli danışmanım F.A dan sonra, kendime yolculuk yaparken beni yalnız bırkmayan Ercan Tekin e sonsuz teşekkürler ediyorum. Çok kısa sürede beni benle karşılaştırdı demek hiç de abarti olmayacak .35 yaşında kendine yabancı birisi için bu süre o denli kısa ki kelimeyle ifadesi zor bir durum.Benim bana ihtiyacimin olduğunu ön görüp ,bilgi ve tecrübeleri ile bana ışık tutmuştur.Samimiyetini bilgilerinin arasına harmanladikca daha da güçlü bir enerji aldım kendisinden. İyiki O nunla yollarımız kesişti.Artik bu yolda yalnız degilim.Beni bana kavuşturan Ercan Beyin bir çok insana rehber olacağına yürekten inaniyorum .Doğru ve en kısa zamanda Onunla yolunuzun kesişmesini diliyorum.
Asuman Ç. (Danışan) 01.05.2015


Ercan Tekin bey ile 2 sene önce bi arkadaşımın psikolojik destek aldıgı ve bize tavsiyesi üzerine tanıştık Kendisi ile tanıştığımda çok sıcak kanlı, çok ilgiliydi. Yüzündeki gülümseme insana kendini çok rahat hissettiriyordu oğlumun dikkat bozuklugu ve uyku düzeni bozuklugunu paylaştık ve kendisinden çok kısa sürede kusursuz ve güler yüzü tatlı dili ve o kusursuz terapi şekli ile bizleri kendisine hayran bıraktı özellikle oglum ercan beyi dilinden düşürmüyor.kendisini büyük bi sevgi ile selamlıyorum
Yasin Ç. (Danışan) 17.06.2014


Ercan Bey’e arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik.Çocuğumla ilgili kaygı problemini çözmemize ve ebeveyn olarak çocuğumuza karşı en doğru tutumun neler olduğuna dair bize çok yardımcı oldu.Kendisi son derece samimi ve güler yüzlü.Çocuğum kendisini ”iyi kalpli birisi” olarak tanımlıyor. Ayrıca kendisine her daim ulaşmak mümkün ,çok ilgili..Çalışılan ortam çok rahat ve çocuklar düşünülerek tasarlanmış.Çocuğu ile ilgili yardım veya destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.Kısa bir sürede bize çok yardımcı oldu.Gerektiğinde size dökümanlarla da destek veriyor.Teşekkürler…
Selma M. (Danışan) 07.04.2014


 

20 Aralık 2016

Facebook'ta Biz