Hızlı Randevu0532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog, Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

İnan Pedagoji & Psikoloji, 2007 yılında Ankara’ da danışmanlık yapmak adına kuruldu. 2009 yılından itibaren faaliyetlerine Gebze’ de devam etmeye başlayan İnan Pedagoji & Psikoloji, bir arada çalıştığı kurumlar ile bugüne kadar 10.000 saati aşkın danışmanlık süreci ve yüzlerce semineri geride bıraktı.

Bedenimiz, çaba ve başarımız, ilişkilerimiz ve hayallerimiz oldukça değerli. Ancak işlenmemiş / ham bilgi, beceriye dönüşmedikçe hiç bir dayanak noktamız işlevlerini yerine getirememekte.

İşte İnan Pedagoji & Psikoloji danışanları, dinleyicileri, bu işlenmemiş bilgilerini harekete geçirerek yaşamlarını daha kaliteli hale getirebilmek adına, bugüne kadar hiç yapmadıkları şeyleri yapmakta, korktukları yaşam mağaralarına bizden aldıkları ışıkla girebilmekte.

Kurulduğu günden bugüne bireyin yüksek yararı neyi gerektiriyorsa bunu meslek ahlakı olarak tanımlamış olan bizler, en temel değerimiz olarak yine insanı baş köşemize koymaktan onur duyuyoruz.

Aslında işimizi bir terziliğe benzetebiliriz. Kimsenin beden ölçüsü aynı değil, tıpkı zihinlerimiz gibi. Yorumlamalarımız, algılarımız kendimize ait; haliyle değişim de kişiye özel. Zamanımız, planlamalarımız, engellerimiz hepsi çok özel. Haliyle süreçlerimizin bir zamanı yok.

Zamanla olgunlaşıp kabuklarımızı kırarken, saatler hep özneyi sizi gösterir.

Ya da bir denizlere açılmak için karada bekleyen gemiyi düşünün. Kıyıdaki dalgalarla işimiz kolay, asıl odaklarımız kıyıdan giderek uzaklaşıp okyanuslara vardığınızda, dev dalgaları yaratan rüzgarın yönünü keşfedebilmek.

Şimdi duygularınla yüzleş, ancak yoluna mantığınla yürümeye devam et, unutma hiç bir yolculuk bitmez.

Bilmeniz Gerekenler
İnan Pedagoji ve Psikoloji’ de
Psikoloji ve psikolojik danışma alanında yetkin uzmanlar görev alır.
Sadece uzmanlık alanımıza giren konular çalışılır.
Tıp kökenli bir tedavi yaklaşımı uygulanmaz, psikoloji ve ilgili alanlarda danışmanlık hizmeti verilir.
Tüm uzmanlar meslek etik ve ilkelerine bağlı olarak danışanın yararı üzerine hizmet eder.
Gizlilik, Kişilik Haklarına Saygı, Koşulsuz kabul, Karşılıklı Güven ve Konsültasyon temel esastır.

10 yılı aşkın hizmet vermeye devam eden kurumumuz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Merkezimize Gelirken
Hizmetlerimiz
Uzmanlarımız: Ercan TEKİN
Danışan Yorumları
Merkezimizden Görüntüler
Eğitimlerimiz
Etkinlikler
Referanslar
Randevu Al
İletişim

20 Aralık 2016

Facebook'ta Biz